Pretraga

Dobro došli

Opština Plav

U službi građana

Održan radni sastanak predsjednika skupština opština u Plavu

Plav je danas bio domaćin sastanka predsjednika skupština opština Crne Gore, koji je u ime Opštine Plav vodio predsjednik Skupštine, Alen Balić. Sastanak je protekao u atmosferi međusobnog poštovanja, otvorenog dijaloga i istinske posvećenosti evropskim vrijednostima.

Učesnici su poslali jasnu poruku da se evropske integracije ne grade samo na državnom nivou, već upravo u lokalnim zajednicama – kroz snažne institucije, odgovorno upravljanje i brigu o potrebama građana. Posebno je istaknuto da je za reformske procese neophodna aktivna uloga lokalnih samouprava i njihova spremnost da preuzmu dio odgovornosti.

Atmosfera sastanka bila je radna i konstruktivna, uz visok nivo motivacije i spremnosti na saradnju.

Plav je i ovom prilikom pokazao da zna i može da predvodi procese važne za budućnost države. Predsjednik Skupštine opštine Plav, Alen Balić, ostaje posvećen jačanju lokalne demokratije i stvaranju realnih uslova za evropski put Crne Gore.

Povezane vijesti


Međunarodni dan osoba sa invaliditetom obilježen posjetom Dnevnom centru „Lipa“

Saradnja Opštine Plav i JPNPCG na zaštiti i održivom razvoju NP Prokletije

Podijeljena rješenja za subvencije u poljoprivredi za 2025. godinu

Posjeta konzula Crne Gore u Njujorku Adela Omeragića Opštini Plav

Opština Plav

Čaršijska b.b. Plav

84325 Crna Gora


+382 51 251 420

kabinet@plav.me

Copyright © 2025 Opština Plav • Sva prava zaštićena.